Informacija dėl didžiagabaričių(ūkio technikos) ir pilnavidurių(krovimo technikos) padangų atliekų surinkimo

Mieli padangų pirkėjai,

Įsigyjant padangas pas Padangų importuotojų organizacijos narius, mes Jums garantuojame nemokamą, tokio pat tipo ir tokio pat kiekio, padangų atliekų surinkimą Jums patogiu būdu.
Nebenaudojamas padangas Jūs galite pristatyti į pardavimo vietą ar esant didesniam kiekiui, mūsų išrinkti atliekų surinkėjai atvažiuos Jūsų nurodytu adresu.
Tačiau, šiuo metu Lietuvoje laikinai nėra galimybės galutinai sutvarkyti didžiagabaričių (ūkio technikos) ir pilnavidurių (krovimo technikos) padangų atliekų. Iki 2014 metų sausio 1d. tokio tipo padangas utilizuodavo AB Akmenės cementas. Šiuo metu šioje įmonėje leidžiamos dvi naujos cemento gamybos linijos ir vis dar vyksta bandomieji darbai, todėl padangų, kaip energijos šaltinio dar nenaudoja. Kiti Lietuvoje veikiantys padangų perdirbėjai neturi pajėgumų perdirbti šias padangas.
Todėl maloniai prašome tokio tipo padangų atliekas kaupti ir tvarkingai sandėliuoti savo ūkinės veiklos adresu. O mes, kaip atsakingi pardavėjai, garantuojame Jums, kad atsiradus pirmai galimybei realiai sutvarkyti šias padangų atliekas surinksime ir perduosime tvarkytojams be jokio papildomo mokesčio.

Būkime atsakingi patys ir
reikalaukime atsakingumo iš kitų!

Iškilus klausimams, kreipkitės: el. paštu info@pio.lt, telefonu: 8 672 54345, ar į padangų pardavėją. Saugokite padangų įsigijimo dokumentus!
Daugiau informacijos www.pio.lt

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą